Dior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce Unique

Piątek, 24 sierpień 2012
Dior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce Unique
Oddział zegarmistrzowski Dior dodał 10 nowych modeli jedynych w swoim rodzaju zegarków do unikatowej kolekcji Dior Pièce Unique.

Paleta Diora, składająca się z oscylujących ciężarów, kalibrów, tarcz i szlachetnych pasków  jest odzwierciedlona w tych zegarkach. Wyrafinowane zegarki, które są wyposażone w automatyczny mechanizm Elite, emanują bogactwem już z od strony obudowy - która jest wykonana z białego złota, rogu i inkrustowana szafirami o szlifie bagietkowym, ukoronowana diamentem o szlifie róży i transparentnym tyłem z szafirowego kryształu. Z masą perłową i fasetowanymi godzinami, minutowymi i sekundowymi wskazówkami w białym złocie, zegarki są wierne bogatemu wzorcowi. Tylko 10 nowych egzemplarzy jest dostępnych i zostały ponumerowane od 6 do 15, a tyły ich bransolet z plisowanej tafty zostały zszyte ręcznie z etykietką "Christian Dior Paris".
Dior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce UniqueDior ujawnia 10 najnowszych modeli w kolekcji Dior Pièce Unique